
Permanente vakbeurs Daily Trade Fair opent in Venlo
In het pand van de voormalige bloemenveiling in Venlo organiseren enkele ondernemers van Flora Trade Parc Venlo een nieuwe permanente vakbeurs. Dit nieuwe concept richt zich op de home, gift en garden professional.
Op deze nieuwe vakbeurs vinden vakbezoekers een compleet assortiment op één locatie, dit 350 dagen per jaar. Door een prettige inkoopsfeer en volop inspiratie wil de organisatie er voor zorgen dat bezoekers van de Daily Trade Fair niet het gevoel hebben dat ze aan het werk zijn. Bezoekers parkeren op een riant parkeerdak, recht voor de deur. Binnen worden zij gastvrij ontvangen door een hostess met een lekkere kop koffie. Op hun gemak doen zij hun inkopen met behulp van de Daily Trade Fair app.
Bekende merken en nieuwe labels, bezoekers vinden hier beide op één locatie. Standhouders zijn generalisten met een breed assortiment en specialisten met specifieke producten. Bezoekers scannen zelf hun producten, en bij vragen is er deskundige hulp aanwezig. Er is volop inspiratie en vanzelfsprekend bij ieder bezoek weer iets nieuws te ontdekken.
Het karakteristiek veilingpand is gelegen op Flora Trade Parc Venlo. Zo’n 35.000 branchegerichte detaillisten zoals tuincentra uit geheel Europa weten hun weg al te vinden naar deze inkoopboulevard. Een tunnel zorgt zelfs voor een directe verbinding tussen de cash-and-carries op dit terrein en de Daily Trade Fair.
Met filearme snelwegen in alle windrichtingen en meerdere vliegvelden in de nabije omgeving ligt Flora Trade Parc Venlo niet alleen centraal in Noord-West Europa maar is het ook zeer goed bereikbaar. Daarbij heeft het een zeer dichtbevolkt achterland: binnen een straal van 2 uur reizen vanaf Venlo wonen zo’n 30 miljoen consumenten.
De beurs opent deze zomer.
-
RFH Ledenraad in gesprek met niet-ondertekenaars van de petitie
10:48
-
Vergunningsaanvraag voor Floriway ingediend
10:38
-
GreenTech Amsterdam 2021 in blended format
10:32
-
Reginald Deroose doet een stapje terug
10:23
-
Ledenraad
9:32
-
9:22
-
Organisatie Trade Fair Aalsmeer 2021 van start
9:19
-
Nieuw: de dieprode roos Red Tacazzi +
3 dagen geleden
-
OZ-Hami, nieuwe naam achter sterke merken
3 dagen geleden
-
Reggy van der Wielen voorzitter College van Bestuur HAS Hogeschool
3 dagen geleden
-
Gratis webinar: het belang van hygiëne in de sierteelt
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
Keukenhof toch open tijdens testdagen
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
Lisianthus heeft 20.000 inspiratieboeken te verdelen
4 dagen geleden
1
-
Delfts straatbeeld gekleurd met gerbera’s
4 dagen geleden
-
Deliflor introduceert Abbey Cream
4 dagen geleden
-
GRATIS corona TEST en snel resultaat voor bedrijven
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Hoe serieus neemt RFH inspraak van de leden?
5 dagen geleden
-
Het nieuwe Lisianthusboek is weer uit
5 dagen geleden
-
Overheid en Flora Holland bepalen álles, maar wij, de kwekers, moeten het doen!
5 dagen geleden
1
-
07-04-2021: De Bloemenkrant is weer uit
5 dagen geleden
Meest gelezen

Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox ontvangen?
Nieuwsoverzicht
-
RFH Ledenraad in gesprek met niet-ondertekenaars van de petitie
10:48
-
Vergunningsaanvraag voor Floriway ingediend
10:38
-
GreenTech Amsterdam 2021 in blended format
10:32
-
Reginald Deroose doet een stapje terug
10:23
-
Ledenraad
9:32